Casela Park

Mauricius

Casela Park

  • 5.7.2023

Hledáte-li celodenní program pro děti, tady jste na správném místě. Co všechno tu najdete? Safari, království šelem, bobovou dráhu, hřiště s kolotoči, minifarma, želvy, velbloudi, adventure park i rybičky a kachny. Na své si přijde opravdu každý.

Velmi doporučujeme přijet už na otevíračku v 9, ať stihnete co nejvíc atrakcí. V ceně základního vstupného je návštěva safari truckem a jedna jízda na bobovce (1100rs/dosp.os., děti od 4 let 880rs.). Ostatní aktivity si dokupujete zvlášť předem nebo na místě. Vstupenky lze koupit online (cena je stejná).

My šli nejdříve na safari. Viděli jsme všechna zvířátka pěkně zblízka. Zebry si můžete i pohladit, pozor na pštrosy- klovají, viz video níže.

Po safari se vydáte na krmení žiraf. Nemusíte mít strach, že se tam budete tlačit s jinými návštěvníky, protože na vyhlídku k žirafám vždy pouští jen malou skupinku. Za drobný peníz si tu žrádýlko koupíte a pak už jen krmíte a cvakáte foťákem. Žirafy si samozřejmě můžete i pohladit. K focení: na každé atrakci jsou fotografové a tisíckrát vás vyfotí, abyste si pak mohli fotky koupit (nám to přišlo hodně drahé).

Dále jsme putovali do Predator kingdom, kde jsme si zakoupili Drive through speciálně upraveným vozem s průvodcem. Lvy i tygry jsme viděli opravdu hodně zblízka, tohle byl velký zážitek.

Na závěr jsme dali jízdu na bobovce (Lily už mohla jet). Bohužel na nic jiného nám čas nezbyl, hold s dětmi vše déle trvá. V 16h začali totiž všechny atrakce zavírat. Holky si tedy aspoň pohrály na hřišti a pohladily zvířátka z minifarmy.

Pár informací a rad závěrem: občerstvení a toalety jsou v každé části parku. Doporučuju především restauraci, bar a občerstvení u dětského hřiště. Parkuje se přímo před vchodem. Připravte se na návštěvu předem-nastudujte si atrakce už na webovkách Casely. Na každé atrakci máte být půl hodiny předem-to celou návštěvu protáhne. U vchodu budete ukazovat batohy (není povoleno vlastní jídlo a pití-především je zajímají pet lahve, u dětí to ale neplatí, pokud pro ně máte drobnou svačinou a pití ve flaštičce). A konečně nezapomeňte repelent a opalovací krém. Pokud si nebudete půjčovat auto, u Casely je i autobusová zastávka, případně si lze najmout řidiče, taxi nebo zaplatit si návštěvu parku jako výlet u agentur/hotelu.

Videa - playlist z Casela Parku

Další obrázky